سخن روز
امروز : دوشنبه 10 بهمن 1401 برابر با و Mon 30 Jan 2023 Daneshpazir RSS!
فرم ارتباط مستقیم با مدیر عامل
با توجه به اینكه بهبود كیفیت خدمات این مركز از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و شما استفاده كننده محترم خدمات مركز و بیننده گرامی این سایت بهترین داور كیفیت خدمات ما می‌توانید باشید، از این رو استدعا دارم هرگونه شكایت، انتقاد، پیشنهاد و نظر سازنده خود را در مورد كلیه بخش‌های مجموعه و همكاران اینجانب از طریق فرم زیر ارسال نمایید.
این اطمینان به شما داده می‌شود كه پیغام شما در اسرع وقت پیگیری و رسیدگی شود.

با تشكر و امتنان
مدیر عامل بنیاد گسترش دانشپذیر

توجه: پر كردن هیچ كدام از موارد زیر الزامی نیست و شما می‌توانید بدون درج هرگونه مشخصاتی پیام خود را به مدیر عامل موسسه برسانید. اما بهتر است آدرس ایمیل خود را وارد كنید تا در صورت نیاز بتوان پس از پیگیری درخواست یا بررسی مشكل احتمالی شما، نتیجه را به شما اعلام نمود.
لازم به توضیح است هر آنچه در فرم ذیل درج كنید تنها و تنها به دست مدیر عامل موسسه می‌رسد. اما این امكان وجود دارد كه پیگیری‌های لازم به همكاران دیگر ارجاع شود. لذا درصورتیكه لازم می‌دانید، در ابتدای متن پیام كلمه محرمانه را به كار برید تا پیام شما تنها در اختیار مدیریت مجموعه باشد.

تذكر: خواهشمند است جهت درخواست نمایندگی، درخواست مشارکت، درخواست همكاری تدریس یا استخدام و یا داشتن هرگونه سوال در مورد دوره‌های پیام نور از طریق صفحات دیگری كه به این منظور در سایت آماده شده و در اینجا لینکشان را مشاهده می‌کنید، استفاده كنید. فرم ذیل مربوط به ارتباط با مدیرعامل موسسه است و تمامی فرم‌های پر شده که خارج از موضوع بوده و مربوط به استخدام، نمایندگی و ... باشند از بانک اطلاعاتی حذف می‌شوند.

نام (فارسی)
نام خانوادگی (فارسی)
تلفن
موبایل
پست الکترونیکی (انگلیسی)
موضوع پیام
متن پیام
لطفا جهت بررسی امنیت،
"من ربات نیستم" را تیک بزنید.