رشته جدید،تغییر زمان ثبت نام،محمد فضیلتی،پیام‌نور استان اصفهان ،کارشناسی،کارشناسی ارشد،رشته‌های پذیرنده،
سخن روز
امروز : پنجشنبه 22 بهمن 1394 برابر با الجمعة 03 جمادى الأولى 1437 و Thu 11 Feb 2016 Daneshpazir RSS! آخرین بروز رسانی سایت : چهارشنبه 21 بهمن 1394
امسال 50 رشته جدید به رشته های کارشناسی فراگیر پیام نور اضافه می‌شود.

سرپرست دانشگاه‌های پیام‌نور استان اصفهان:
امسال 50 رشته جدید به رشته های کارشناسی فراگیر پیام نور اضافه می‌شود.

سرپرست دانشگاه‌های پیام‌نور استان اصفهان از تغییر زمان ثبت نام مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور در سراسر کشور و به ویژه اصفهان خبر داد.

محمد فضیلتی، اظهارکرد: ثبت نام دوره کارشناسی فراگیر دانشگاه‌ پیام‌نور که پیش از این قرار بود از هشتم دی‌ماه آغاز شود، تغییر کرده و بر اساس این تغییر از پانزدهم تا بیست و یکم دی‌ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در اصفهان انجام می‌شود. وی با بیان اینکه در میان رشته‌های پذیرنده دانشجوی مقطع کارشناسی فراگیر پیام‌نور در سال‌جاری، رشته‌های جدیدی نیز به چشم می‌خورد، افزود: در سال جاری50 رشته در مقطع کارشناسی در گروه‌های علوم پایه، مهندسی و هنر به رشته‌های پذیرنده دانشجوی مقطع کارشناسی فراگیر پیام‌نور اضافه شده است. سرپرست دانشگاه‌های پیام‌نور استان اصفهان با اشاره به زمان برگزاری آزمون مقطع کارشناسی فراگیر پیام‌نور تصریح کرد: در استان اصفهان نیز آزمون دوره کارشناسی پیام‌نور همزمان با سراسر کشور در روز 30 اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد. وی با اشاره به منابع مورد نیاز به منظور آمادگی برای حضور در آزمون کارشناسی دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور اضافه کرد: هر رشته سه درس عمومی اندیشه اسلامی، فارسی عمومی و زبان خارجی را شامل می‌شود و دروس تخصصی نیز بسته به رشته انتخابی توسط متقاضیان، دو تا سه درس را در بر می‌گیرد. سرپرست دانشگاه‌های پیام‌نور استان اصفهان همچنین به ظرفیت محدود پذیرش افراد متقاضی تحصیل در دوره فراگیر مقطع کارشناسی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت محدود مراکز و واحدهای دانشگاهی، متقاضیان در صورت کسب بالاترین معدل و امتیاز در دانشگاه پذیرفته خواهند شد. وی همچنین با اشاره به زمان آغاز ثبت‌نام مقطع کارشناسی ارشد دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نورگفت: ثبت‌نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور نیز از 26 دی‌ماه تا دوم بهمن ماه سال جاری انجام خواهد شد و زمان آزمون این مقطع نیز روز 30 اردیبهشت ماه سال آینده تعیین شده است. فضیلتی با اشاره به رشته‌های مورد پذیرش این مقطع در سال‌جاری، اظهارکرد: در این دوره علاوه بر 10 عنوان رشته‌ای که در سال‌های قبل متقاضیان مجاز به ادامه تحصیل بودند، سه رشته جدید جبر، تاریخ و جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری نیز افزوده شده است. وی همچنین در مورد ثبت نام و زمان برگزاری آزمون نیز بیان کرد: دانشگاه پیام‌نور از دو طریق کنکور سراسری و کنکور فراگیر دانشجو می‌پذیرد که مسوول برگزاری هر دو آزمون نیز سازمان سنجش است. فضیلتی ادامه داد: متقاضیان ادامه تحصیل در دوره فراگیر مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور می‌توانند به منظور ثبت نام و آگاهی از شرایط آزمون به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

منبع خبر

منابع خبر:
  • منبع خبری ثبت نشده است!
گروه : خبر‌های مهم پیام نور - تاریخ : 1389/10/07 - تعداد بازدید : 2683 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات
نظرات و دیدگاه‌های قبلی
نظر یا دیدگاهی برای این مطلب موجود نیست!
در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
كد امنیتی
(اجباری)(جهت تشخیص روبات‌ از انسان)

بازگشت بازگشت به صفحه نخست